Doprava

Česká republika
Při nákupu nad 2500Kč doprava ZDARMA
PPL – typ služby Soukromá adresa:
  • Dobírka – 115 Kč
  • Platba předem na účet – 90 Kč
  • Obě varianty jsou s přívlastkem „Odpolední předání“ a „telefonické avízo“. To znamená, že ve všech krajských městech je možné zásilku doručit VEČER (17:00- 21:00) a všechny zásilky jsou avizovány dopředu volání z DEPA PPL(SMSkou)
V případě platby předem je lhůta pro expedici počítána až od připsání platby na náš účet. V případě neuhrazení objednávky do 5 dnů od jejího vytvoření je objednávka zrušena.
Při osobním odběru je zásilka připravena k vyzvednutí po dobu 5 dnů ode dne odeslání výzvy k odběru objednávky. Po vypršení doby je objednávka stornována. Zásilka je k vyzvednutí připravena na adrese:

Nepřevezme-li kupující zboží v dohodnuté době porušením své povinnosti, je povinen prodávajícímu zaplatit poplatek za uskladnění za každý den prodlení ve výši 10,- Kč, maximálně však 300,- Kč. Prodávající je oprávněn poté, co kupujícího prokazatelně e-mailem upozorní a poskytne mu novou přiměřenou lhůtu pro převzetí, zboží vhodným způsobem prodat. Náklady na uskladnění a náklady marného dodání zboží z důvodu nedostatku součinnosti na straně kupujícího v nezbytně nutné výši je prodejce oprávněn vůči kupujícímu započíst na výtěžek prodeje.

Náš eshop je v testovacím provozu. Ostrý provoz začíná 1.11.2018 Skrýt